O členech Tisk Email

 


BAŠTÁŘ PETR ml.

Členem spolku od 7.12.2008 a od února 2012 zastává funkci "místopředsedy".


FIEDLEROVÁ MARCELA

Zakladatelka a členka spolku od 7.12.2008 a zastává funkci "pokladní".


FRČEK ROMAN

Zakladatelem a členem spolku od 7.12.2008 a zastává funkci "předsedy".


DR. FRIEDRICH KARL

Členem spolku od 21.6.2012.


GEYER ANTON

Členem spolku od 17.5.2009


GEIER REINHARD

Členem spolku od 3.8.2009


HÁJEK JAN

Členem spolku od 17.12.2010


 HOYSS JOSEFINE
Členem spolku od 10.7.2010


 HOYSS FRANZ
Členem spolku od 10.7.2010


 JAKESCH JOHANN
Členem spolku od 15.9.2011


 MIKEŠ FRANTIŠEK
Zakladatelem a členem spolku od 7.12.2008


 MAŠKA VÁCLAV
Členem spolku od 7.10.2013 


 MIKEŠOVÁ BLANKA
Členem spolku od 7.1.2010


 PAVLÍK JAN
Zakladatelem a členem spolku od 7.12.2008


 PELZ RUDOLF
Členem spolku od 20.6.2009


 ŠVEJDA JIŘÍ
Členem spolku od 31.4.2011


 UHLÍK FRANTIŠEK
Členem spolku od 23.6.2011

 

PROMINENT sekce

Přihlášení



XHTML and CSS. | Obec Ktišl